Начало форум АЛТЕРНАТИВНА МЕДИЦИНА Всичко за меда и пчелните продукти МЕД-БОЖЕСТВЕНА ХРАНА

МЕД-БОЖЕСТВЕНА ХРАНА

ЗДРАВЕЙТЕ, всичко което може да се хапне без да се готви на ястие за мен е божествена храна. Природата ни е дарила с плодове зеленчуци , вода и ядки от които ние правим чудесни ястия без да ги обработваме топлинно но сами по себе си те са много вкусни, и за тези които обичат сладкото тя е създала - Вълшебсвото наречено МЕД.
Имам приятели които казват "аз не обичам мед" това заначи че те не знаят нищо за това чудо на природата, неговото приложение е не само да го слагаш в чая, кафето и на филията.
Той има приложение в козметиката в медицината в изисканата кулинария в сладкарството в бита, спа процедури с мед, масажи смед, за либидото...., и още много други.
Ако човек се поинтересува ще намери много информация.

давам един пример: ако желаете да имате прекрасна здрава коса направете следното:

1. Маска за коса
един жълтък на яйце
една супена лъжица бадемово масло , може и зехтин
една супена лъжица мед
една суп. лъжица алкохол
всичко се разбърква добре и се втрива в корените на косата престоява 1 час и се измива.

2. Всеки път, когато си измивате косата не ползвайте балсам а разтворете една супена лъжица мед в 1 л. топла вода и накрая изплакнете за последно косата ще се насладите на ефекта.

Желая много здраве енергия и красота на хората, които обичат себе си.

ДАНИ 0878117290
ДАНИ

0878117290
dani_680510@abv.bg

Назад към Всичко за меда и пчелните продукти